В Україні з'явилась нова лінія моторного масла

Тепер власники корейських і японських автомобілів можуть випробувати на своїх залізних конях нову марку масел G-Energy Far East 5W-30 і 10W-30.

Ці масла є спеціалізованими і підходять виключно для марок автомобілів цих двох азійських країн. Вони володіють енергозберігаючими властивостями, які вимагають для своєї продукції японські і корейські автовиробники. Масла G-Energy Far East 5W-30 і 10W-30 мають ліцензію ILSAC GF-4 - Міжнародного комітету зі стандартизації та апробації моторних масел, який був спільно створений Американської та Японської асоціаціями автпроізводітелей (Аама і JAMA відповідно).

Також дані масла мають ліцензію API - Американського інституту нафти, яка була видана за схвальним результатом програми API's Engine Oil Licensing and Certification System. Це означає, що масла G-Energy Far East володіють необхідними енергозберігаючими властивостями і входять до групи енергозберігаючих масел SM Energy Conserving. Такі властивості обумовлюються завдяки новітнім модифікаторам тертя.

Масла G-Energy Far East виготовляє італійська компанія Gazpromneft Lubricants Italia, яка є визнаним лідером в області технології і дослідження моторних масел. Завдяки сучасним розробкам та технології Adaptive Components Formula (ACF), лінія масел G-Energy Far East здатна не тільки підтримувати, але й посилювати експлуатаційні властивості масла для автомобілів Кореї і Японії. Дані масла максимально захищають двигун навіть в екстремальних умовах використання, оскільки мають здатність активувати необхідні компоненти масла в потрібний момент. Таке надійне мастило дозволяє деталям двигуна довше залишатися чистими, навіть при роботі на великих оборотах і високих навантаженнях. Висока термостабільність робить лінію масел G-Energy відмінним продуктом для моторів з підвищеними інтервалами заміни.

І, безумовно, важливою особливістю нової лінії масел є помірний угар і випаровуваність, що повністю відповідає сучасним вимогам автовиробників по всьому світу.