Пальмове масло не шкодить здоров'ю

Лабораторія хімії харчових продуктів НДІ харчування РАМН заявила, що пальмова олія не шкодить здоров'ю. Раніше відома інформація про те, що вживання даного масла може бути небезпечним, будувалася на випадках фальсифікації продукції з невірним маркуванням. Так, вчені припускали, що пальмова олія є причиною утворення жирових бляшок у кровоносних судинах, що може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань.

На сьогоднішній день, коли історія з фальсифікації харчової продукції розкрита, медики підтверджують: пальмова олія є відмінним рослинним жиром. Коефіцієнт його засвоюваності становить 96% проти 91% - у молочного жиру. Це відбувається через величезну кількість вітамінів А і Е, а також каратиноїдів, які містяться в пальмовому маслі.

Що стосується холестерину, то його кількість занадто мала, щоб чинити шкідливий вплив на організм. Крім того, пальмова олія ніяк не впливає і на рівень природного холестерину в крові, в силу того, що не містить у своєму складі трансжирів.

Згідно інформації Малазійської ради виробників пальмової олії (МРОС) в Росії пальмова масло є найбільш поширеним у світі. Його використовують для виготовлення продуктів харчування, косметики та біодизеля. З 164,2 млн тонн всього масла у світі пальмове займає 30%. Найбільші експортери даного продукту - Індонезія і Малайзія, а споживачі - Індія, Китай і Євросоюз.