Масло зародків пшениці - найкраща косметична маска

Власницям сухого волосся більше не потрібно шукати ідеальний зволожуючий засіб - ним є масло зародків пшениці. Воно не тільки відмінно зволожує волосся, але також живить його і сприяє швидкому відновленню. Масло зародків пшениці також містить величезну кількість вітамінів і антиоксидантів, які позитивно впливають на зростання, силу і густоту волосся.

Щоб запобігти випаданню волосся, досить змочити пальці в даному маслі, а потім провести недовгий масаж шкіри голови. Таку процедуру варто проводити регулярно, щоб побачити ефективний результат.

Додатково до масажу не зайвим буде зробити зволожуючу маску з маслом зародків пшениці. Особливо вона порадує власниць кучерявого волосся.

Для маски необхідно взяти 1 банан і 1 авокадо, 1 столову ложку олії зародків пшениці і 2 краплі ефірного масла лаванди. Банан і авокадо подрібнити, додати до них масла і ретельно перемішати отриману кашку. Дану маску необхідно нанести на волосся і тримати протягом 15-20 хвилин, для надійності укривши рушником. Власницям сухого волосся можна просто сполоснути волосся під теплою водою, господаркам жирного волосся доведеться додатково скористатися шампунем, щоб змити маску.

Сухе волосся відмінно реагує на маску з маслом із зародків пшениці, банану і йогурту. Для її приготування потрібно розім'яти один банан, додати до нього 2 ст.л олії і 4 ст.л йогурту. Отриману суміш перемішати і нанести на волосся, залишивши маску на 30 хвилин.

Жирноик волоссю підійде маска з наступних інгредієнтів: 3 ст.л кефіру, 1 ч.л лимонного соку і 1 ч.л масла зародків пшениці. Принцип той самий - перемішати і нанести на волосся на 15 хвилин.

Запобігти посічени кінчикиам волосся можна за допомогою маслп зародків пшениці і меду в пропорції 2 ст.л до 1 ст.л відповідно. Маску нанести на годину-півтори.

Надати волоссю здоровий красивий блиск допоможе маска з 1 яйцем, 2 ст.л сухого молока і 1 ст.л масла зародків пшениці. Наноситься така маска строком на годину і більше.