будь-які види масел!
Booking.com

Іран припиняє поставки нафти до Великобританії, Франції

Вхід до системи

share

Допоможіть імунній системі ефірними маслами

ефірні масла, імунна система

Біолог-генетик, лікар-валеолог, аромафітотерапевт та мануальний терапевт Віталій Гайдук на прес-конференції «Оглядача» розповів про те, що ефірні масла можуть стимулювати імунну систему людини.

«Імунна система перша реагує на потрапляння ефірних масел в кров'яне русло за рахунок того, що до складу ефірних масел входять біологічно активні компоненти». На цьому принципі засновано профілактичну дію ароматерапії.

Рослинні масла обов'язково повинні бути в раціоні

рослинне масло, вчені
Відповідно до думки вчених університету Міссурі, в раціон дорослої людини обов'язково повинні входити рослинні масла (у цьому плані різні чіпси, картопля або риба корисні, оскільки зазвичай готуються на олії). На основі 15 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 500 добровольців, учені з'ясували, що людині, щоб захистити серце, необхідно споживати до 4 столових ложок олії на день.

Автомобільна продукція міститиме соєве масло

моторне масло, шини, ресурси

У сучасному світі як ніколи важливо зберегти екологію. Тому першорядне завдання світових виробників автомобільних масел і шин - це скоротити використання непоновлюваних вуглеців і якомога сильніше знизити згубний вплив продукції на навколишнє середовище. Для цього необхідно, щоб у виробництві брали участь поновлювані ресурси, наприклад - компоненти рослинного походження.

Від сонця шкіру захистять косметичні масла

косметичне масло, захист, сонце

Літо в самому розпалі, а значить сонце особливо активно висушує і старить нашу шкіру. Захищати її потрібно за допомогою сонцезахисних кремів, але чи завжди це зручно? Мало хто постійно носить із собою крем, а у деяких може бути алергія на його інгредієнти. У такому випадку можна замінити його базовим косметичним маслом, яке містить аналогічні фільтри від агресивних сонячних променів.

Індійське масло гхі визнано небезпечним

вершкове масло, гхі, Індія
Індійське масло гхі визнано небезпечним. Про це свідчать останні лабораторні дослідження, які показали, що в дане масло додають тваринний жир. Таким чином, чистота топленого масла може бути гарантована тільки в тому випадку, якщо воно готується в домашніх умовах самостійно.

Лаванда у боротьбі з грибком

ефірні масла, лаванда, шкіра

Вчені-мікробіологи з Університету Коїмбра, який знаходиться в Португалії, довели, що ефірна лавандова олія здатна боротися з хронічними грибковими інфекціями, такими, як оніхомікоз - грибок нігтів. За їх словами, саме ефірне масло лаванди надає найпотужніший вплив на штами грибків, що виникають на шкірі і нігтях як дорослих, так і дітей. Це особливо актуально у світлі почастілих спалахів захворювання цими інфекціями.

Оливкове масло в ЄС подаватимуть у пластиковій тарі

рослинне масло, оливкове масло, ресторани

З 2014 року ресторани Європи зобов'язуються подавати оливкову олію виключно в пластиковій одноразовій тарі з відповідною етикеткою. Дане рішення Єврокомісії було викликано почастішанням випадків підробки оливкової олії, а також змішуванням дорогих сортів з більш дешевими.

Компанія Shell презентувала нове моторне масло

моторне масло, двигун, марка

Компанія Shell, провідний виробник моторних масел, днями представила нову лінію економічного моторного масла з підвищеними миючими властивостями. Новий продукт отримав назву ShellHelixUltraAJ 0W-20.

Від попередніх масел його в першу чергу відрізняє наявність активної миючої технології, яка захищає деталі двигуна від утворення шламу і грязьових відкладень в кілька разів краще звичайних моторних масел. Таким чином, з новим продуктом компанії Shell мотор прослужить довше, показуючи високі експлуатаційні характеристики і прийомистість.

Косметичні масла для волосся: користь, а не панацея

косметичне масло, волосся, користь

Косметичні засоби, що містять природні рослинні олії, давно стали модним трендом. Кожна поважаюча себе дівчина зобов'язана мати подібний засіб для волосся в своєму арсеналі. Але чи всім вони підходять? І як правильно ними користуватися?

Масло та інші молокомісткі продукти будуть заборонені?

вершкове масло, молокомісткі продукти
Продаж в Україні молочних сурогатів з вмістом рослинного жиру від 50% і вище буде заборонений. Про це заявили експерти науково-дослідного Центру незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ". Для виявлення подібної продукції буде проведена процедура маркування молокомістких продуктів.

Чудове масло примули вечірньої

косметичне масло, примула вечірня

Примула вечірня росте в багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії. З її насіння отримують масло примули. Ця рослина має й інші назви: ослинник або енотера.

Масло примули має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні багатьох захворювань. У даній статті мова піде про використання масла примули в косметології, і про позитивний його дії на шкіру обличчя.
 

Масло фенхеля для здоров'я

ефірні масла, фенхель, здоров'я

Фенхель - невеликий рід трав'янистих рослин (дворічних і багаторічних) з сімейства селерових. Цю рослину культивують з давніх часів як харчову та лікарську, завдяки безлічі корисних властивостей.
 

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Емульсол у будівництві

моторне масло, емульсол, будівництво

У наші дні на будівельних майданчиках можна побачити велику різноманітність сучасних матеріалів різних марок і властивостей.

При виконанні будівельних робіт, пов'язаних із залізобетонними виробами, сильно полегшити працю можуть різні будівельні матеріали Завдяки новим технологіям можна якісно і швидко виготовляти залізобетонні конструкції і щепоцементні плити.

Масло звіробою для шкіри і не тільки

косметичне масло, звіробій, шкіра

Масло звіробою видобувається з стебел звіробою, на яких є квіти, шляхом екстракції вуглекислим газом і масляної екстракції. Звіробій росте в багатьох країнах світу, має янтарно-жовті квітки і вважається бур'яном, який налічує більше 160 видів. Рослинна олія, про який йтиметься, отримують з звіробою звичайного.

Оригінальне бутербродне масло

вершкове масло, бутерброди, спеції

У будь-яких рецептах рекомендують заміняти маргарин вершковим маслом , так як в маргарині міститися шкідливі трансжири, які небажані в дитячому харчуванні.

Натуральні жири містять необхідні природні жиророзчинні вітаміни, недолік яких може привести до гіповітамінозу.

Масло намазують на хліб або роблять прикраси у вигляді різних кубиків, квітів і т.д. На 50 г хліба рекомендується брати 10-15 г масла (масляних сумішей).

Всесезонні автомобільні масла

моторне масло, всесезонне масло, в'язкість

У призначених для змащення деталей маслах використовують присадки (в'язкісні або загущуючі присадки) для того, щоб підвищити температуру і в'язкість.

Для підвищення в'язкості в наші дні в основному застосовують маслорозчинні полімери та сополімери.

Можливі дефекти вершкового масла та їх наслідки

вершкове масло, дефекти, наслідки
При неправильній обробці, незадовільних умовах зберігання або недоброякісності сировини в маслі можуть з'явитися різні дефекти.

Якщо корови їдять полин, дику цибулю, люцерну та інші їм подібні трави, то у масла може з'явитись гіркий смак. Гіркий смак також може з'являтися при розвитку в ньому мікрофлори і розкладанні білкових речовин, а в солоному маслі - якщо сіль для засолу з великим вмістом хлористих солей магнію.

Іран припиняє поставки нафти до Великобританії, Франції

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад в Тегерані відкрив засідання парламенту 1 листопада 2011 року.Як заявило міністерство видобутку та переробки нафти в неділю Іран припинив продаж нафти для британських і французьких компаній у відповідь на нові санкції ЄС щодо існування ісламської держави і переробки нафти.

"Експорт нафти в британських і французьких компаній був зупинений ... ми будемо продавати нашу нафту новим клієнтам", так представник Alireza Nikzad було процитовано на сайті Міністерства видобутку та переробки нафти.

Європейський союз в січні вирішив припинити з 1 липня імпорт нафти з Ірану у зв'язку з його спірної ядерної програми, яка, на думку Заходу, направлена ​​на створення ядерної зброї. Іран це заперечує.

Іранський міністр нафтової промисловості 4 лютого заявив, що ісламська держава скоротить експорт нафти на "деякі" європейські країни.

Європейська комісія минулого тижня заявила, що блок ЄС не буде відчувати нестачу нафти в разі припинення Іраном експорту сирої нафти. Також повідомляється, що в ЄС є достатній запас для задоволення їх потреб протягом приблизно 120-ти днів.

Галузеві джерела повідомили 16 лютого, що топ-покупці іранської нафти в Європі зробили істотне скорочення місячних обсягів поставки сирої нафти до санкції Європейського союзу, зменшення потоків на континенті в березні більш ніж на третину - або на 300 000 барелів на день.

Французька «Total» уже перестала купувати сировину в Ірані згідно нововведеного ембарго ЄС. Джерела також повідомили про різке скорочення закупівель Королівської голландською компанією «Shell».

Серед європейських країн найбільш чутливий до порушення поставок нафти стала виснажена борговими зобов'язаннями Греція.

Грецька «Motor Oil Hellas», «Hellenic Petroleum» разом з «Cepsa» Іспанії і «Repsol» були поставлені в скрутне становище припиненням імпорту сировини з Ірану.

Іран в 2011 році поставляв більше 700 000 барелів на добу в ЄС і Туреччини (з промислових джерел).

На початок цього року імпорт скоротився до 650 000 барелів на день, - деякі клієнти скоротили обсяги закупівель напередодні заборони ЄС.

Саудівська Аравія заявляє, що готова надати додаткову нафту або поповнення існуючих контрактів або шляхом одноразових продажів на спотовому ринку. Іран піддав критиці цю заяву Ер-Ріяда.

Іран заявив, що скорочення закупівель ЄС не матиме впливу на обсяг продажів нафти Іраном, попередивши, що будь-які санкції щодо нафти спричинять за собою зростання міжнародних цін на нафту.

Ставки цін на сиру нафту зросли на $ 1 за барель до $ 118,35 незабаром після того, як державні засоби масової інформації Ірану заявив минулого тижня, що Тегеран припиняє експорт нафти шести європейським державам. Доповідь незабаром був визнаний недійсним іранськими офіційними представниками влади.

"У нас є свої клієнти ... Вибір нових компаній-клієнтів - прерогатива Ірану», сказав Nikzad.

Нові санкції ЄС включають в себе ряд додаткових обмежень щодо Ірану, які виходять далеко за рамки санкцій ООН прийнятих минулого місяця і включають в себе заборону на взаємодію з іранськими банками та страховими компаніями, а також заходи щодо запобігання інвестицій в прибутковий нафтовий і газовий сектор Тегерана, в тому числі і переробку.

Введені санкції введені з метою надати фінансовий тиск п'ятого у світі гравця з видобутку сирої нафти, що має мало переробних потужностей і вимушеного імпортувати близько 40 відсотків бензину необхідного для внутрішнього споживання.

© 2012 maslo.ua
створення: wstudio
RSS-матеріал Телефони:   067 857 0000