Індійське масло гхі визнано небезпечним

Індійське масло гхі визнано небезпечним. Про це свідчать останні лабораторні дослідження, які показали, що в дане масло додають тваринний жир. Таким чином, чистота топленого масла може бути гарантована тільки в тому випадку, якщо воно готується в домашніх умовах самостійно.

Лабораторні дослідження центру Anatech включали в себе спектральний аналіз різних марок масла гхі, в результаті чого вчені з'ясували, що індійське топлене масло містить тваринний жир. Про це заявив організатор досліджень Бхакті Рагхава Свамі.

Центр Anatech відомий наявністю високоточного обладнання, яке здатне не просто діагностувати наявність сторонніх домішок, а й конкретизувати їх. Саме так в індійському маслі гхі і було виявлено наявність 15% тваринного жиру.

Дана новина підняла бурю обурення, зокрема з боку вегетаріанців. Масла у вогонь підлив і ряд телепередач, в яких без прикрас показали процес отримання та перетоплювання тваринного жиру. Крім того, в передачах також надали доказ наявності та іншої домішки - хімічної речовини Styrai, яке зазвичай використовують для приготування мила і миючих засобів. У великих кількостях даний елемент може викликати різні захворювання, включаючи рак печінки.

Експерти вважають, що така кричуща ситуація на ринку індійських молочних продуктів могла скластися через бажання збільшити маргінальну прибуток, яка становить всього 5%. А додавання різних домішок в основний продукт сприяє зниженню його собівартості.