Яким повинно бути якісне вершкове масло?

Вибір продуктів в магазинах радянського часу залишав бажати кращого. Рідко коли можна було знайти більше одного-двох видів того ж вершкового масла на полиці. Тому зараз, коли часи змінилися, очі в супермаркетах розбігаються. Але тепер виникла інша проблема - знайти серед всього цього різноманіття дійсно якісне вершкове масло. Як не прикро, але красива дорога упаковка зовсім не показник високої якості і навіть не показник того, що перед Вами дійсно вершкове масло.

У більшості продуктів, що поставляються в магазини під виглядом вершкового масла, містяться рослинні жири, молочна сироватка і домішки, яких у натуральному маслі бути не повинно. Залишає бажати кращого і якість молока, з якого воно виробляється. Брудні пасовища, складні кліматичні умови, не надто хороше здоров'я молочних корів - і результат на лице.

Виробництво масла - процес дорогий, тому якісне масло за прийнятну ціну найімовірніше буде тільки іноземне. Вітчизняне ж масло дуже часто містить речовини, що знижують собівартість продукту, але в той же час погіршують якість масла.

Таким чином, щоб придбати дійсно якісний продукт, потрібно обов'язково уважно його вивчати. Першим ділом, масло повинно бути практично білого кольору. Думка про те, що жовтий колір визначається відсотком жиру, - в корені невірне. Насправді, чим жовтіше відтінок масла, тим більше там барвника.

Заморозивши масло в морозильній камері, можна також зрозуміти, чи є воно якісним. Гарне масло, яке не містить рослинних жирів і домішок, відколюється шматками, - його неможливо нарізати.

При кімнатній температурі якісне масло залишається твердим до 30 хвилин. Якщо воно стає м'яким і тане раніше - в маслі багато рослинних жирів. Дуже часто під таким «маслом» ховається маргарин.

На розігрітій сковороді погане масло плавиться, виділяючи піну. Якщо цієї піни занадто багато, олія містить багато молочної сироватки; якщо мало - багато молочного жиру. Таке масло не можна використовувати для випічки.

Термін зберігання у якісного вершкового масла невеликий, навіть в холодильнику. Якщо ж куплений Вами продукт довго залишається свіжим, не набуваючи запаху та іншого кольору, вважати його натуральним не можна.