будь-які види масел!
Booking.com

Вершкове

Вхід до системи

share

Допоможіть імунній системі ефірними маслами

ефірні масла, імунна система

Біолог-генетик, лікар-валеолог, аромафітотерапевт та мануальний терапевт Віталій Гайдук на прес-конференції «Оглядача» розповів про те, що ефірні масла можуть стимулювати імунну систему людини.

«Імунна система перша реагує на потрапляння ефірних масел в кров'яне русло за рахунок того, що до складу ефірних масел входять біологічно активні компоненти». На цьому принципі засновано профілактичну дію ароматерапії.

Рослинні масла обов'язково повинні бути в раціоні

рослинне масло, вчені
Відповідно до думки вчених університету Міссурі, в раціон дорослої людини обов'язково повинні входити рослинні масла (у цьому плані різні чіпси, картопля або риба корисні, оскільки зазвичай готуються на олії). На основі 15 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 500 добровольців, учені з'ясували, що людині, щоб захистити серце, необхідно споживати до 4 столових ложок олії на день.

Автомобільна продукція міститиме соєве масло

моторне масло, шини, ресурси

У сучасному світі як ніколи важливо зберегти екологію. Тому першорядне завдання світових виробників автомобільних масел і шин - це скоротити використання непоновлюваних вуглеців і якомога сильніше знизити згубний вплив продукції на навколишнє середовище. Для цього необхідно, щоб у виробництві брали участь поновлювані ресурси, наприклад - компоненти рослинного походження.

Від сонця шкіру захистять косметичні масла

косметичне масло, захист, сонце

Літо в самому розпалі, а значить сонце особливо активно висушує і старить нашу шкіру. Захищати її потрібно за допомогою сонцезахисних кремів, але чи завжди це зручно? Мало хто постійно носить із собою крем, а у деяких може бути алергія на його інгредієнти. У такому випадку можна замінити його базовим косметичним маслом, яке містить аналогічні фільтри від агресивних сонячних променів.

Індійське масло гхі визнано небезпечним

вершкове масло, гхі, Індія
Індійське масло гхі визнано небезпечним. Про це свідчать останні лабораторні дослідження, які показали, що в дане масло додають тваринний жир. Таким чином, чистота топленого масла може бути гарантована тільки в тому випадку, якщо воно готується в домашніх умовах самостійно.

Лаванда у боротьбі з грибком

ефірні масла, лаванда, шкіра

Вчені-мікробіологи з Університету Коїмбра, який знаходиться в Португалії, довели, що ефірна лавандова олія здатна боротися з хронічними грибковими інфекціями, такими, як оніхомікоз - грибок нігтів. За їх словами, саме ефірне масло лаванди надає найпотужніший вплив на штами грибків, що виникають на шкірі і нігтях як дорослих, так і дітей. Це особливо актуально у світлі почастілих спалахів захворювання цими інфекціями.

Оливкове масло в ЄС подаватимуть у пластиковій тарі

рослинне масло, оливкове масло, ресторани

З 2014 року ресторани Європи зобов'язуються подавати оливкову олію виключно в пластиковій одноразовій тарі з відповідною етикеткою. Дане рішення Єврокомісії було викликано почастішанням випадків підробки оливкової олії, а також змішуванням дорогих сортів з більш дешевими.

Компанія Shell презентувала нове моторне масло

моторне масло, двигун, марка

Компанія Shell, провідний виробник моторних масел, днями представила нову лінію економічного моторного масла з підвищеними миючими властивостями. Новий продукт отримав назву ShellHelixUltraAJ 0W-20.

Від попередніх масел його в першу чергу відрізняє наявність активної миючої технології, яка захищає деталі двигуна від утворення шламу і грязьових відкладень в кілька разів краще звичайних моторних масел. Таким чином, з новим продуктом компанії Shell мотор прослужить довше, показуючи високі експлуатаційні характеристики і прийомистість.

Косметичні масла для волосся: користь, а не панацея

косметичне масло, волосся, користь

Косметичні засоби, що містять природні рослинні олії, давно стали модним трендом. Кожна поважаюча себе дівчина зобов'язана мати подібний засіб для волосся в своєму арсеналі. Але чи всім вони підходять? І як правильно ними користуватися?

Масло та інші молокомісткі продукти будуть заборонені?

вершкове масло, молокомісткі продукти
Продаж в Україні молочних сурогатів з вмістом рослинного жиру від 50% і вище буде заборонений. Про це заявили експерти науково-дослідного Центру незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ". Для виявлення подібної продукції буде проведена процедура маркування молокомістких продуктів.

Чудове масло примули вечірньої

косметичне масло, примула вечірня

Примула вечірня росте в багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії. З її насіння отримують масло примули. Ця рослина має й інші назви: ослинник або енотера.

Масло примули має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні багатьох захворювань. У даній статті мова піде про використання масла примули в косметології, і про позитивний його дії на шкіру обличчя.
 

Масло фенхеля для здоров'я

ефірні масла, фенхель, здоров'я

Фенхель - невеликий рід трав'янистих рослин (дворічних і багаторічних) з сімейства селерових. Цю рослину культивують з давніх часів як харчову та лікарську, завдяки безлічі корисних властивостей.
 

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Емульсол у будівництві

моторне масло, емульсол, будівництво

У наші дні на будівельних майданчиках можна побачити велику різноманітність сучасних матеріалів різних марок і властивостей.

При виконанні будівельних робіт, пов'язаних із залізобетонними виробами, сильно полегшити працю можуть різні будівельні матеріали Завдяки новим технологіям можна якісно і швидко виготовляти залізобетонні конструкції і щепоцементні плити.

Масло звіробою для шкіри і не тільки

косметичне масло, звіробій, шкіра

Масло звіробою видобувається з стебел звіробою, на яких є квіти, шляхом екстракції вуглекислим газом і масляної екстракції. Звіробій росте в багатьох країнах світу, має янтарно-жовті квітки і вважається бур'яном, який налічує більше 160 видів. Рослинна олія, про який йтиметься, отримують з звіробою звичайного.

Оригінальне бутербродне масло

вершкове масло, бутерброди, спеції

У будь-яких рецептах рекомендують заміняти маргарин вершковим маслом , так як в маргарині міститися шкідливі трансжири, які небажані в дитячому харчуванні.

Натуральні жири містять необхідні природні жиророзчинні вітаміни, недолік яких може привести до гіповітамінозу.

Масло намазують на хліб або роблять прикраси у вигляді різних кубиків, квітів і т.д. На 50 г хліба рекомендується брати 10-15 г масла (масляних сумішей).

Всесезонні автомобільні масла

моторне масло, всесезонне масло, в'язкість

У призначених для змащення деталей маслах використовують присадки (в'язкісні або загущуючі присадки) для того, щоб підвищити температуру і в'язкість.

Для підвищення в'язкості в наші дні в основному застосовують маслорозчинні полімери та сополімери.

Можливі дефекти вершкового масла та їх наслідки

вершкове масло, дефекти, наслідки
При неправильній обробці, незадовільних умовах зберігання або недоброякісності сировини в маслі можуть з'явитися різні дефекти.

Якщо корови їдять полин, дику цибулю, люцерну та інші їм подібні трави, то у масла може з'явитись гіркий смак. Гіркий смак також може з'являтися при розвитку в ньому мікрофлори і розкладанні білкових речовин, а в солоному маслі - якщо сіль для засолу з великим вмістом хлористих солей магнію.

Вершкове

    Перш ніж з'явилися сучасні маслозаводи, зливання для виробництва масла, як правило, збиралися з декількох доїнь,  ферментіровалісь і перероблялися декілька днів опісля в масло. Масло з ферментірованних вершків відоме як кисло-вершкове масло. Під час бродіння зливання природним чином псуються, бактерії перетворюють молочний цукор в молочну кислоту. Процес ферментації дає додаткові аромат у тому числі діацетилу, що надає повнішому смаку і більш "масляній" структурі при дегустації продукту. Сьогодні кисло-вершкове масло, як правило, вироблене з пастеризованих вершків, бродіння яких проходіт шляхом введення Lactococcus і Leuconostoc бактерій.
 
    Інший спосіб здобуття кисло-вершкового масла, розроблений на початку 1970-х, є виробництво масла зі свіжих вершків, а потім додавання бактерійних культур і молочної кислоти. Використовуючи цей метод удається добитися насиченого аромату масла і дольшего терміну його зберігання в охолодженому вигляді. Для виробників, цей метод є ефективнішим, оскільки метод  дорослішання вершків, використовуваний для виготовлення масла займає значно більше місця, чим просто зберігання готової продукції вершкового масла. Замість використання процесу скисання (з використанням молочно-кислих культур) на виробництві вершкового  масла часто використовують додавання молочної кислоти і аромату свіжого вершкового масла.
 

    Ефективнішим процесом, як стверджують, є імітація смаку культурірованого масла - продукт, по суті, виходить не виведеним але не втрачає свій аромат.
    При нагріванні, масло швидко тане, перетворюється на рідину і розтікається тонким шаром.
    Молочні продукти часто пастеризуються в процесі виробництва, щоб убити патогенні бактерії і інші мікроби.  Масло, вироблене з пастеризованих вершків називається солодко-вершкове. Виробництво солодко-вершкового масла вперше набуло широкого  поширення в 19 столітті з появою холодильного устаткування і механічного сепаратора вершків. Масло зі свіжих або культивованих не пастеризованих вершків називається сирим вершковим маслом. Сире масло "чистіше" за смаком, відсутні нотки пастеризації в смаку, що інколи дуже важливе для приготування певних блюд. Масло, вироблене з пастеризованих вершків може зберігатися протягом декількох місяців, сире вершкове масло має термін придатності близько десяти днів і найчастіше використовується у внутрішніх циклах виробництва.

    На території континентальної Європи  кисло-вершкове масло є переважним, тоді як солодкий вершковий крем  домінує в Сполучених Штатах і ??Великобритании. У Сполучених Штатах масло вирощене на основі молочних культур часто продається під маркою "Європейське". "Сире" вершкове масло практично не продається в Сполучених Штатах і Європі, воно, як правило, виробляється лише кінцевими споживачами на домашніх господарствах дрібними партіями.

    Також було розроблено декілька видів "спреда".  Спреди залишаються м'якими при низьких температурах і, отже, простіше у використанні безпосередньо після витягання з холодильника. Виробники інколи змінюють склад  спредов  вносячи до їх складу жир тваринного походження, або за рахунок включення рослинних олій в масло. "Збите" вершкове масло (вершки) - це інший, м'якший, вигляд продукту, який служить для додання об'ємних форм в кулінарній справі. Виробляється шляхом газування за допомогою додавання азоту в масло (вершки). Звичайне повітря в його виробництві не використовується, оскільки це може сприяти окисленню і згірклості готового продукту.
 
    Масло також надане на ринку двох видів: солоне і несолоне. Всі категорії масла продаються як в солоної і несолоної форм.  У солоні масла в процесі обробки в продукт додається гранульована сіль або міцні розсоли.
    Доповнюючи смакові характеристики сіль діє і як консервант.
   
    Кількість жиру в готовій продукції є життєво важливим аспектом виробництва масла вершкового. Згідно стандартів різних країн продукти, які продаються як "масло" повинні містити не менше 80% молочного жиру.  На практиці, більшість американських масел містять лише мало чим більш, в середньому близько 81% молочного жиру.
    Європейські масла як правило, мають вищий коефіцієнт вмісту молочного жиру, який може досягати до 85%. Масло вершкове - це масло з якого в процесі обробки видалені майже всі води і тверді частки молока, внаслідок чого залишається майже чистий молочний жир.    Топлене масло виробляється шляхом нагрівання масла до точки плавлення і охолодження суміші. Після відстоювання останні компоненти розділяються по щільності. Зверху сироваткові білки утворюють скориночку, яка відділяється. Потім молочний жир відокремлюють від суміші води і казеїнових білків тих, що осіли на дно.

© 2012 maslo.ua
створення: wstudio
RSS-матеріал Телефони:   067 857 0000