Рослинне

   Рослинні жири і масла - це ліпідні матеріали, отримані з рослин. Фізично, масла є рідкими при кімнатній температурі; жири - твердими. Хімічно - як жири і масла складаються з трігліцерідов, на відміну від воску в якого немає гліцерину в його структурі. Хоча багато частин рослини можуть служити сировиною для масел - в комерційній практиці масла добуваються в основному з насіння. Рослинні жири і масла діляться на їстівних і неїстівних. Приклади неїстівних рослинних жирів і масел: перероблене  льняне масло, тунгове масло, касторова олія (використовуються в змащувальних матеріалах, фарбах, косметиці, фармацевтиці і інших промислових цілях). Багато рослинних олій споживаються в їжу прямо або побічно, як інгредієнти в продуктах харчування - вони замінюють тваринні жири, у тому числі вершкове масло і топлене масло.

 

   В основному призначення масел в кулінарії це додання в'язкості, текстурування, додання  і утримання ароматів. Масла можуть бути нагріті і служити для приготування в їх середовищі інших продуктів. Для цієї мети масла повинні мати високу температуру спалаху. Краще всього для цього підходе соєве, рапсове, соняшникове, арахісове, бавовняне масла і ін. тропічні масла такі як пальмове масло, кокосове масло і масло рисових висівок із-за їх незвично високої температури спалаху особливо цінуються в азіатських культурах, де використовується висока температура приготування їжі.

 

    Ненасичені жири рослинного і масла можуть бути перетворені шляхом часткового або повного гідрування в жири і масла з вищою температурою плавлення. Процес гідрування включає "розбризкування" масла при високій температурі і тиску в  середовищі з воднем у присутності каталізатора (як правило - порошкоподібного з'єднання нікелю). Масло може бути гідрогенізований для підвищення стійкості до згіркнення (окисленню) або з метою змінити його фізичні характеристики. Коли міра насичення збільшується -  збільшується також в'язкість масла і його температура плавлення.

 

    Промислове використання

    Рослинні масла використовуються як інгредієнт або компонент в багатьох видах промисловістю продукції, що випускається. Багато рослинних олій використовуються для виробництва мила, свічок, продуктів по догляду за шкірою, духів, інших косметичних  засобів і засобів особистої гігієни.
    Деякі масла особливо добре личать для консервації і використовуються для виготовлення масляних фарб і інших продуктів  обробки деревини.    

    Масло Дамара (суміш льняного масла і смоли дамара) наприклад, використовується майже виключно для відновлення корпусів дерев'яних судів.

 

    Рослинні масла все частіше використовуються в електротехнічній промисловості як ізолятори, оскільки рослинні олії не є токсичними для довкілля.
    Масла, які є стабільнішими, наприклад, бен-масла, є переважними для деяких промислових цілей. Рослинні олії на основі, наприклад, касторової олії, використовувалися як ліки і як мастило в течії довгого часу. Касторова олія має безліч вживань в промислових цілях, в першу чергу із-за наявності гідроксильних груп на ланцюзі жирних кислот. Касторова олія і інші рослинні олії, які були хімічно модифіковані, щоб містити гідроксильних груп, набувають всього більшого значення у виробництві поліуретанового пластика.
    Рослинна олія використовується у виробництві деяких кормів. AAFCO визначає рослинну олію, в цьому контексті, як продукт рослинного походження, отриманий шляхом витягання масла з насіння або плодів, які обробляються для харчових  цілей.

    Рослинні олії також використовується для виготовлення біодизеля, який може бути використаний як звичайне дизельне паливо.