будь-які види масел!
Booking.com

Нігерія: Пальмова олія - ​​друге Чорне золото - професор ЕКПА

Вхід до системи

share

Допоможіть імунній системі ефірними маслами

ефірні масла, імунна система

Біолог-генетик, лікар-валеолог, аромафітотерапевт та мануальний терапевт Віталій Гайдук на прес-конференції «Оглядача» розповів про те, що ефірні масла можуть стимулювати імунну систему людини.

«Імунна система перша реагує на потрапляння ефірних масел в кров'яне русло за рахунок того, що до складу ефірних масел входять біологічно активні компоненти». На цьому принципі засновано профілактичну дію ароматерапії.

Рослинні масла обов'язково повинні бути в раціоні

рослинне масло, вчені
Відповідно до думки вчених університету Міссурі, в раціон дорослої людини обов'язково повинні входити рослинні масла (у цьому плані різні чіпси, картопля або риба корисні, оскільки зазвичай готуються на олії). На основі 15 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 500 добровольців, учені з'ясували, що людині, щоб захистити серце, необхідно споживати до 4 столових ложок олії на день.

Автомобільна продукція міститиме соєве масло

моторне масло, шини, ресурси

У сучасному світі як ніколи важливо зберегти екологію. Тому першорядне завдання світових виробників автомобільних масел і шин - це скоротити використання непоновлюваних вуглеців і якомога сильніше знизити згубний вплив продукції на навколишнє середовище. Для цього необхідно, щоб у виробництві брали участь поновлювані ресурси, наприклад - компоненти рослинного походження.

Від сонця шкіру захистять косметичні масла

косметичне масло, захист, сонце

Літо в самому розпалі, а значить сонце особливо активно висушує і старить нашу шкіру. Захищати її потрібно за допомогою сонцезахисних кремів, але чи завжди це зручно? Мало хто постійно носить із собою крем, а у деяких може бути алергія на його інгредієнти. У такому випадку можна замінити його базовим косметичним маслом, яке містить аналогічні фільтри від агресивних сонячних променів.

Індійське масло гхі визнано небезпечним

вершкове масло, гхі, Індія
Індійське масло гхі визнано небезпечним. Про це свідчать останні лабораторні дослідження, які показали, що в дане масло додають тваринний жир. Таким чином, чистота топленого масла може бути гарантована тільки в тому випадку, якщо воно готується в домашніх умовах самостійно.

Лаванда у боротьбі з грибком

ефірні масла, лаванда, шкіра

Вчені-мікробіологи з Університету Коїмбра, який знаходиться в Португалії, довели, що ефірна лавандова олія здатна боротися з хронічними грибковими інфекціями, такими, як оніхомікоз - грибок нігтів. За їх словами, саме ефірне масло лаванди надає найпотужніший вплив на штами грибків, що виникають на шкірі і нігтях як дорослих, так і дітей. Це особливо актуально у світлі почастілих спалахів захворювання цими інфекціями.

Оливкове масло в ЄС подаватимуть у пластиковій тарі

рослинне масло, оливкове масло, ресторани

З 2014 року ресторани Європи зобов'язуються подавати оливкову олію виключно в пластиковій одноразовій тарі з відповідною етикеткою. Дане рішення Єврокомісії було викликано почастішанням випадків підробки оливкової олії, а також змішуванням дорогих сортів з більш дешевими.

Компанія Shell презентувала нове моторне масло

моторне масло, двигун, марка

Компанія Shell, провідний виробник моторних масел, днями представила нову лінію економічного моторного масла з підвищеними миючими властивостями. Новий продукт отримав назву ShellHelixUltraAJ 0W-20.

Від попередніх масел його в першу чергу відрізняє наявність активної миючої технології, яка захищає деталі двигуна від утворення шламу і грязьових відкладень в кілька разів краще звичайних моторних масел. Таким чином, з новим продуктом компанії Shell мотор прослужить довше, показуючи високі експлуатаційні характеристики і прийомистість.

Косметичні масла для волосся: користь, а не панацея

косметичне масло, волосся, користь

Косметичні засоби, що містять природні рослинні олії, давно стали модним трендом. Кожна поважаюча себе дівчина зобов'язана мати подібний засіб для волосся в своєму арсеналі. Але чи всім вони підходять? І як правильно ними користуватися?

Масло та інші молокомісткі продукти будуть заборонені?

вершкове масло, молокомісткі продукти
Продаж в Україні молочних сурогатів з вмістом рослинного жиру від 50% і вище буде заборонений. Про це заявили експерти науково-дослідного Центру незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ". Для виявлення подібної продукції буде проведена процедура маркування молокомістких продуктів.

Чудове масло примули вечірньої

косметичне масло, примула вечірня

Примула вечірня росте в багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії. З її насіння отримують масло примули. Ця рослина має й інші назви: ослинник або енотера.

Масло примули має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні багатьох захворювань. У даній статті мова піде про використання масла примули в косметології, і про позитивний його дії на шкіру обличчя.
 

Масло фенхеля для здоров'я

ефірні масла, фенхель, здоров'я

Фенхель - невеликий рід трав'янистих рослин (дворічних і багаторічних) з сімейства селерових. Цю рослину культивують з давніх часів як харчову та лікарську, завдяки безлічі корисних властивостей.
 

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Емульсол у будівництві

моторне масло, емульсол, будівництво

У наші дні на будівельних майданчиках можна побачити велику різноманітність сучасних матеріалів різних марок і властивостей.

При виконанні будівельних робіт, пов'язаних із залізобетонними виробами, сильно полегшити працю можуть різні будівельні матеріали Завдяки новим технологіям можна якісно і швидко виготовляти залізобетонні конструкції і щепоцементні плити.

Масло звіробою для шкіри і не тільки

косметичне масло, звіробій, шкіра

Масло звіробою видобувається з стебел звіробою, на яких є квіти, шляхом екстракції вуглекислим газом і масляної екстракції. Звіробій росте в багатьох країнах світу, має янтарно-жовті квітки і вважається бур'яном, який налічує більше 160 видів. Рослинна олія, про який йтиметься, отримують з звіробою звичайного.

Оригінальне бутербродне масло

вершкове масло, бутерброди, спеції

У будь-яких рецептах рекомендують заміняти маргарин вершковим маслом , так як в маргарині міститися шкідливі трансжири, які небажані в дитячому харчуванні.

Натуральні жири містять необхідні природні жиророзчинні вітаміни, недолік яких може привести до гіповітамінозу.

Масло намазують на хліб або роблять прикраси у вигляді різних кубиків, квітів і т.д. На 50 г хліба рекомендується брати 10-15 г масла (масляних сумішей).

Всесезонні автомобільні масла

моторне масло, всесезонне масло, в'язкість

У призначених для змащення деталей маслах використовують присадки (в'язкісні або загущуючі присадки) для того, щоб підвищити температуру і в'язкість.

Для підвищення в'язкості в наші дні в основному застосовують маслорозчинні полімери та сополімери.

Можливі дефекти вершкового масла та їх наслідки

вершкове масло, дефекти, наслідки
При неправильній обробці, незадовільних умовах зберігання або недоброякісності сировини в маслі можуть з'явитися різні дефекти.

Якщо корови їдять полин, дику цибулю, люцерну та інші їм подібні трави, то у масла може з'явитись гіркий смак. Гіркий смак також може з'являтися при розвитку в ньому мікрофлори і розкладанні білкових речовин, а в солоному маслі - якщо сіль для засолу з великим вмістом хлористих солей магнію.

Нігерія: Пальмова олія - ​​друге Чорне золото - професор ЕКПА

Судячи по величині природних і людських ресурсів якими наділена Нігерія, не виникає жодних сумнівів у тому, що нація є "сплячим гігантом", приспаним поганим керівництвом і його послідовниками. Все, що їй потрібно, щоб стати великою промисловою країною у неї є. Тим не менш, такі імена загальні як "країна третього світу», «бідна країна», «відсталий народ», все ще чіпляються за Нігерію, як проказа. 

 

У своєму недавньому доповіді в Калабаре, професор Дуглас Вікон ЕКПА, професор промислової органічної хімії в університеті Калабар, говорить про те, що тільки нігерійці можуть зробити Нігерію прекрасною країною, якщо вони будуть вірити в себе і домагатися своїх цілей.

 

Витяги:

 

Мотивація:

За словами професора ЕКПА, кілька років тому він та його команда почали дослідження з пальмової олії в якості промислової сировини. "Пальмова олія є не тільки їстівним, але і викликає інтерес з промислової точки зору, - тому ми вирішили поглянути на нього як на сировину для промислових товарів в області фарб, мила, миючих засобів, косметики та виробництва біопалива".

 

Склад:

Крім жирних кислот, пальмова олія містить каротиноїди, які є джерелами вітамінів, також воно містить вісім компонентів вітаміну Е (чотири - токотрієноли і чотири токофероли), кофермент Q10 - дуже сильний антиоксидант (особливо для м'язів серця), інші масла його не містять. Ці корисні компоненти видаляються в процесі переробки сировини в пальмове масло. Це означає, що корисність пальмового масла значно знижується в процесі переробки та очищення. 

 

Пальмові масла - найдорожчі масла на світовому ринку рослинного масла, єдині червоні рослинні масла на землі (наслідок виключно високих змістів каротину), дуже стійкі до авто-окислення завдяки наявності токоферолів і токотрієноли. Також пальмова олія містить, мабуть, найбільш збалансований склад жирних кислот ніж будь-яке інше рослинне масло. Воно має майже такий же склад як і органічні клітини, - близько 50 відсотків ненасичених і 50 відсотків насичених жирнихкислот ". 

 

Анти-старіння:"Коли ви приймаєте в їжу пальмове масло, ви отримуєте не тільки їжу, здатну вгамувати голод, але ще й насичує клітинну систему, допомагаючи їй боротися з так званим процесом старіння». ЕКПА сказав, що люди хворіють або через інфекцію або поразкаклітинної системи організму викликане вільними радикалами, які роблять клітини слабкими і не здатними чинити опір стресам. 

 

"Прояви анти-старіючого ефекту при вживання пальмового масла спостерігається по закінченні від 10 до 15 або навіть 20 років.Ось чому, коли проявляється рак, діабет, гіпертонія, або вікові хвороби, існує не так багато шляхів їх ізлеченія.К щастя, ті, хто читають цей текст зараз - вже володіють фактами і, отже, можуть не старіти. Тому що, якщо ви можете зробити щось, щоб захистити себе від вільних радикалів які викликають руйнування клітин, ви будете це робити і ви не будете старіти так швидко ", - сказав він.

 

Біопаливо: 

 

Якщо поглянути на оливкове масло (з берегів Середземного моря) або соєве масло (США), пальмова олія дає більше олії з гектара, чим будь-яке інше масло. Отже собівартість продукції значно нижче. Таким чином, в нашу епоху біопалива, пальмова олія є найкращим маслом з точки зору економічної ефективності. У плоду є зовнішній шар який дає нам пальмову олію та горіхи, які дають нам пальмове масло з ядра горіха. При змішання цих двох типів масел від одного плоду виходить масло з яким по корисності не може зрівнятися жодна рослинне масло в світі. Таким чином, з точки зору витрат на виробництво і обсягів масла, добутого з гектара плантацій пальм, не існує сировини, яке могло б зрівнятися з пальмовою олією. " 

 

Пропаганда:

 

Однак, незважаючи на всі принади пальмового масла, смертний вирок викликаного західної пропагандою висить над його головою. Як сказав професор ЕКПА: "Як тільки ми почали свої дослідження - ми відразу зрозуміли, що у світовій індустрії розвинутих країн існує негативний настрой проти пальмового масла." 

 

"На жаль, це продукт головним чином вирощують країни третього світу. Вихід на ринок США з соєвим маслом на початку 1960-х років призвів до питання про роль поліненасичених жирних кислот в харчуванні людини. Американці стверджували про роль пальмітинової кислоти, яка підвищує вміст холестерину в крові. Біла людина просто витягнув пальмітинову кислоту з масла, випробував його на щурах і сказав: "Ах, пальмітинова кислота підвищує рівень холестерину в крові". Але пальмове масло - це джерело не тільки пальмітинової кислоти. 

 

"Існує так званий синергетичний ефект. Якщо взяти всі компоненти пальмового масла і з'єднати їх разом, ефект пальмітинової кислоти буде погашений. Коли це трапляється - пальмова олія має такий же вплив на рівень холестерину в крові, як і оливкова. Пізніше піднімалося питання про погане і хороше холестерин (LDL і HDL), але пальмове масло, само по собі, не містить холестерину ", сказав він. 

 

Він продовжив: «Наприкінці 1990-х років, дослідники з Японії, Малайзії та інших країн налаштованих США і Великобританією оголосили результати досліджень, які показують, що до 50% так званих поганих жирів надходять з невидимих ​​джерел їжі в промислово розвинених країнах: це випічка , м'ясо, ковбаси, яйця, молоко, вершкове масло, витяжки, маргарини і т. д. " 

 

Він зазначив, що в процесі гідрування жирів виникають транс-жири, які служили причиною виникнення деяких форм раку молочної залози. Яєчний жовток і більшість видів м'яса, яке ми їмо, містять значно більше холестерину, але ніхто нічого не говорить про це. Професор Дуглас ЕКПА "Потім вони стали розглядати екологічну складову:" О, ви так багато вирубує ліси, які можуть поглинати вуглекислий газ щоб посадити пальми. Але ж при посадці сої і оливкових дерев вони повинні були очистити ліс, так що не так з пальмами? "- Запитав він і додав:". Це погляд у перспективу від нігерійця, який виріс в США, знає, що таке світова політика і тепер говорить вам, що є що ". 

 

Вільні радикали:

 

Вільні радикали є нестабільними електронами, які можуть викликати ланцюгову реакцію розпаду в навколишньому середовищі навколо них.Як правило, вільні радикали нападають на найближчу стабільну молекулу, і "крадуть" у неї електрони. Коли руйнується молекула втрачає електрон, вона стає вільним радикалом і починає ланцюгову реакцію. "Вільні радикали дуже реактивні, але тіло має три ферменту для боротьби з ними. Але коли радикалів занадто багато (ймовірно, через стрес, екологічного і т.д. впливу) організм не може більше з ними справлятися. Саме тому вам потрібно додатковевтручання. Наші предки їли не перероблене пальмове масло який містить всі антиоксиданти ». 

 

Як це працює:

 

"Вітамін Е розчиняється в жирах. В процесі приєднується до жирів і переміщується разом з ним, щоб він не окислюється. Поганий чи хороший холестерин не більше ніж просто холестерин, який просто переміщатися по тілу. Холестерин - це не погано, до того моменту, поки він не окислиться через присутність вільних радикалів в організмі. Таким чином, якщо у вас є достатньо антиоксидантів щоб піклуватися про вільні радикали, то питання про поганий або хороший холестерин не піднімається. Пальмова олія містить дуже потужні антиоксиданти, тому, якщо ми будемо використовувати всі компоненти пальмового масла - у нас не буде цих проблем ", сказав він. 

 

"В процесі існування Організм людини використовує все що він бачить, для відновлення втрачених клітин. Деякі клітини відмирають бо проходять через велику напругу. Тому, якщо ви, скажімо отримаєте з їжі 50 відсотків насичених і 50 відсотків ненасичених жирних кислот, що входять до складу клітини , а потім ви починаєте є щось, що містить майже 80 відсотків ненасичених жирних кислот, це означає, що тіло не знайде достатньої кількості насичених жирних кислот для використання при створенні клітин. Тіла доведеться використовувати ненасичені жирні кислоти, щоб вопополніть всі відсутні компоненти " . 

 

"Як результат - м'яка шкіра, м'які клітини і т.д. Ми виявили, що вони є джерелами деяких форми раку шкіри, так як м'які клітини не можуть витримати велику частину стану навколишнього середовища. Природа розумно вчинила, коли вона зробила клітини впропорції майже 50/50 ".

© 2012 maslo.ua
створення: wstudio
RSS-матеріал Телефони:   067 857 0000