Незвичне масло бабасу

Незвичайне масло бабасу можна отримати з плодів однойменної пальми. Для цього ядра плодів відокремлюють від пульпи, а після подрібнення тиснуть до отримання тонких пластівців, які згодом за допомогою розчинників або преса перетворюють на екстракт. На виході отримують білясте, можливо, світло-жовте масло, яке не має яскраво-вираженого запаху і не розчиняється у воді.

Завдяки своєму унікальному складу бабасу по цінності в кілька разів перевершує кокосове. У ньому міститься величезний спектр ненасичених жирних кислот, зокрема до 55% лауринової, до 28% міристинової, до 18% олеїнової і до 4% лінолевої. Трохи менше, ніж у кокосовій олії, в олії бабассу зустрічається каприлова і капрова кислоти.

Такий багатий склад робить масло бабасу незамінним зволожувачем шкіри, а також наділяє його антисептичними властивостями. Так, масло бабасу здатне усувати віруси і грибки, а також деякі бактерії і мікроорганізми, що живуть на поверхні шкіри. Крім того, це масло стимулює імунітет і активує захисні функції організму. При нанесенні на шкіру воно не залишає жирного блиску.

Хімічний склад масла бабасу схожий на власний склад шкіри, тому воно є унікальним утримувачем вологи. Масло робить шкіру більш м'якою і бархатистою на дотик, надає легкий природний блиск. Масло не викликає алергії, тому підходить для використання навіть на тілі немовлят.

Масло Бабасу не закупорює пори і починає плавитися, коли його температура досягає температури шкіри. Нерідко входить до складу доглядової косметики і шампунів, лосьйонів до і після засмаги, помади і губних бальзамів. Завдяки маслу бабасу рецептура косметики стає більш стабільною, а мило краще піниться.

У чистому вигляді масло бабасу практично не застосовується, оскільки може призвести до сухості шкіри. Тому його рекомендують розводити, додаючи не більше 20-50%: у лосьйони і креми - до 5%, в бальзами - до 10%, в мило - до 7%. Найкраще поєднується з маслом манго.

Зберігати масло бабасу слід не більше 18 місяців в темній, щільно закритій тарі. Розпакований продукт можна зберігати тільки в холодильнику.