Найкращий друг волосся - реп'яхове масло

Будь-яка дівчина, яка піклується про своє волосся, знає: немає кращого засобу по догляду за ним, ніж реп'яхове масло. І вірно - на тлі хімічної косметики з невідомим складом натуральні засоби виглядають куди більш привабливо і, що важливо, - дешево.

Реп'яхова олія по праву займає першість серед натуральних засобів по догляду за волоссям. Її отримують з коріння лопуха великого, тобто - реп'яха. Це досить трудомісткий процес, тому провести його в домашніх умовах складно. Краще всього набувати реп'яхову олію в аптеці.

У складі реп'яхової олії знаходяться необхідні протеїни, мінеральні солі і вітаміни, дубильні речовини, стеаринова й пальмітинова кислоти, природний інсулін і багато іншого. Все це робить її унікальним косметичним засобом.

Реп'яхова олія широко використовується в складі масок і кремів для шкіри, зокрема, схильної до алергії і висипань. Також це відмінний засіб для зміцнення нігтів - досить втирати її в підставу нігтьової пластини кожен день. Для вій реп'яхова олія є кращим способом зміцнення та стимулювання росту. Вже через 2 тижні регулярного застосування можна побачити результат. Реп'яхова олія також прискорює загоєння ран, знімає м'язові болі і запалення.

Однак по істині чудодійний ефект це масло надає волоссю. Це відмінний засіб для зміцнення і зволоження волосся, позбавлення від лупи, свербіння. Реп'яхова олія запобігає посіченню і ламкості волосся, надає йому еластичність і природний блиск.
Найчастіше для догляду за волоссям застосовують реп'яхову олію в складі натуральних масок або компресів з чистого масла. Процес застосування виглядає наступним чином.

Волосся необхідно вимити теплою водою без використання шампуню, а потім несильно промокнути рушником. Далі необхідно втерти реп'яхову олію в коріння волосся масажними рухами так, щоб розподілити його по всій довжині. Після цього волосся потрібно обернути поліетиленовою шапочкою і рушником і залишити компрес на 2-3 години. По закінченню цього часу вимити волосся з шампунем, використовуючи кондиціонер або маску для волосся. Бажано не сушити його феном, в крайньому випадку, тільки на слабкому негорячому режимі.

Для лікування конкретної проблеми таку процедуру повторюють 1-2 рази на тиждень, весь курс триває до 12 процедур. В якості профілактики компрес з реп'яхової олії наносять не частіше 1 разу в 1-2 тижні. Краще всього використовувати не звичайну, а косметичну реп'яхову олію, оскільки її склад спеціально полегшений для застосування на волоссі. Вона простіше вимивається, не залишаючи на волоссі жирних слідів.