Масло ши - найкраще зволоження шкіри

Масло ши або масло каріте, як його іноді називають, є одним з найцінніших дарів природи. Це незамінне джерело молодості і краси.

Тропічне дерево Бутіроспермум Парку, з плодів якого і добувають олію ши, росте виключно на африканському континенті. Це дерево ще називаються коло, карите або ше - звідси і назви самого масла. Основою масла є м'якоть плодових кісточок дерева.

Завдяки своєму унікальному складу, олія ши при кімнатній температурі має тверду консистенцію, а при дотику до шкіри моментально тане. Ця особливість значно розширює коло її застосування в косметології. Найціннішими складовими олії ши є тригліцериди, які зволожують і захищають шкіру. Неомильні жири в свою чергу стимулюють вироблення колагену в шкірі та регенерують її. Все це дозволяє використовувати масло ши в косметичних засобах проти лущення і сухості, огрубіння і старіння шкіри, особливо, на обличчі. Завдяки цьому компоненту можна поліпшити колір обличчя, зробити його більш свіжим.

Масло ши відмінно підходить для догляду за шкірою, що в'яне, навіть за наявності зморшок. Воно розгладжує їх, завдяки своїй здатності синтезувати колаген. Регулярне застосування олії ши помітно прибирає мімічні зморшки. Крім того, дане масло запобігає розвитку різних шкірних хвороб, таких як екзема, псоріаз, дерматоз, а також прискорює загоєння ран і опіків.

Масло ши можна використовувати по-різному. Найпростіший спосіб - наносити його на обличчя замість крему, зокрема на шкіру навколо очей, або маски. В останньому випадку шар повинен бути досить товстим і тримати таку маску можна до 30 хвилин.

У зимовий час масло ши відмінно підійде в якості гігієнічної помади для захисту губ від обвітрювання і тріщин. У сонячний час року масло ши забезпечить захист шкіри від ультрафіолетових променів. При цьому зайвий блиск масла можна легко прибрати серветкою.

Масло ши можна використовувати в поєднаннях з іншими рослинними оліями, не дотримуючись жодних пропорцій. Єдина умова - перед додавання масло ши потрібно розігріти і розтопити на водяній бані.