Користь вершкового масла

Багато людей, які прагнуть до здорового харчування, резонно задаються питанням: чи корисно вершкове масло? Воно, як відомо, є одним з основних джерел холестерину, надлишок якого може призвести до розвитку атеросклерозу і серцево-судинних захворювань. Однак холестерин також входить до складу клітинних мембран, бере участь у створенні гормонів, жовчних кислот і вітаміну D, функціонуванні мозкових рецепторів і сексуальної активності. Тому людському організму ніяк не обійтися без цієї речовини.

Більшу частину холестерину організм виробляє самостійно, решту можна отримати з продуктів харчування, зокрема, вершкового масла. Натуральне масло багате вітамінами А, В, С, D, Е, кальцієм і калієм, більш ніж 150 амінокислотами, 20 з яких - незамінні, і фосфоліпідами. З його допомогою нормалізується травлення і мікрофлора кишечника, приходять в норму волосся, м'язові і кісткові тканини, шкіра, лікуються застуда і хвороби легенів. В силу своєї високої поживності вершкове масло вкрай необхідне хворим людям, вагітним і годуючим жінкам, дітям.

Щоб всі корисні мінерали і вітаміни збереглися в маслі якомога довше, його слід додавати в їжу безпосередньо перед самим вживанням. Не варто також занадто нагрівати масло або розплавляти. Не забувайте перевіряти цілісність фольги на упаковці перед покупкою, оскільки саме фольга охороняє масло від втрати вітаміну А.

Користь вершкового масла доводять мешканці Франції - відомі гурмани і любителі жирних вершкових соусів. Ці соуси, так само як і масло, у французькій кухні додають у все - м'ясо, рибу, салати та десерти. В той же час американці намагаються вживати виключно знежирені продукти, а вершкове масло замінюють маргарином і оливковою олією. Однак за статистикою саме в Америці найбільший відсоток людей, які страждають ожирінням і серцево-судинними захворюваннями, в той час як французи більш здорові і рухливі. При цьому «жирна» французька кухня вважається однією з найсмачніших в світі.