Корисні властивості червоного пальмового масла

Червоне пальмове масло є найбагатшим джерелом провітаміну А і вітаміну Е в світі. Це 100% натуральне харчове рослинне масло, яке не містить консервантів і холестерину. Дане масло є ідеальним продуктом для здорового харчування і його можна вживати в чистому вигляді в лікувально-профілактичних цілях. Корисні речовини зберігаються в олії при будь-якому приготуванні їжі, надаючи їй приємний вигляд і зберігаючи натуральний смак. В одній столовій ложці олії міститься добова доза вітамінів А і Е, необхідних дорослій людині. Рекомендується використовувати масло:

- Щоб нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту;
- Для профілактики серцево-судинних захворювань;
- Для попередження передчасного старіння;
- Для поліпшення стану шкіри і зору;
- Профілактика судинних ускладнень цукрового діабету;
- Попередження імунно-дефіцитних станів;
- При дефіциті вітамінів у вагітних та дітей .
- Для попередження наслідків екологічно несприятливої ​​обстановки .

 
Протипоказання: гострі стани (висока температура, болі в животі) і жовтяниця.
Способи застосування:

Дітям: у віці від 1-4 і до 12 років починати з ½ ч.л. , доводячи поступово до 1 ч.л. Додають у будь-які страви.

Літнім людям після 60 починати з ½ ч.л., доводячи до 1 ч.л. 3 рази на день під час їжі або натщесерце.

Людям з 12 до 60 років приймати по 1 ст.л. на день. Матері, які не годують дитину груддю, можуть давати малюкові по кілька крапель щодня (доводячи до ½ ч.л.), але тільки після консультації з педіатром.

Будь віковій групі при поганій переносимості масла натщесерце або при проблемах з печінкою, потрібно починати прийом масла з невеликих доз (доводячи до 1 ст. л . на день) під час їжі або після прийому їжі.

При прийомі масла намагайтеся не ковтати його відразу, щоб якомога краще змастити ясна, глотку , нижнє і верхнє піднебення. Також корисно змащувати маслом носові пазухи. Щоб досягти максимального лікувального ефекту, не бажано робити перерви в прийомі масла.
Кілька порад з використання масла:


1 . Масло відмінно відновлює слизову носоглотки. При хронічному нежиті можна прочистити ніс, змочивши ватний тампон в олії і вставивши на кілька хвилин в ніс. Процедура може повторюватися кілька разів на день, після чого слід закапати судинозвужувальні краплі. Другий спосіб: вранці, після сну, закапати по цілій піпетка масла в кожну ніздрю. Дану процедуру корисно робити і людям, що втрачають гостроту зору або працюють за комп'ютером .
2 . Масло сприяє травленню і покращує функцію жовчного міхура. Не рекомендується пити масло натщесерце при холециститах, дискінезіях, жовчнокам'яній хворобі.
3 . При запорах приймати по 1 ст.л. масла разом з кашею або салатом. При гарній переносимості можна приймати і натщесерце (по 1 ч.л. , збільшуючи до 1 ст.л.)
4 . При перенесений гепатит вводити масло поступово, починаючи з ½ ч.л.
5 . При хронічному панкреатиті додавайте по 1 ч.л. масла в їжу 3 рази на день.
Також масло можна застосовувати і зовнішньо.

При проблемах з прямою кишкою, запорах, геморої використовують мікроклізми і тампони. При ерозії шийки матки рекомендується використовувати вагінально тампони з маслом. При лікуванні пародонти масло накладається на ясна (змочений ватка або марля) або тримається в роті. При сухих очах накладаються косметичні серветки з маслом (тримати до 30 хвилин). При опіках постраждала область змащується маслом. Обробляються маслом хворі області тіла і при пітнику і попрілості.

Масло потрібно зберігати при кімнатній температурі в сухому і темному місці. Якщо температура нижче 18 градусів, то масло загусне без втрати своїх властивостей.