будь-які види масел!
Booking.com

Корисні властивості червоного пальмового масла

Вхід до системи

share

Допоможіть імунній системі ефірними маслами

ефірні масла, імунна система

Біолог-генетик, лікар-валеолог, аромафітотерапевт та мануальний терапевт Віталій Гайдук на прес-конференції «Оглядача» розповів про те, що ефірні масла можуть стимулювати імунну систему людини.

«Імунна система перша реагує на потрапляння ефірних масел в кров'яне русло за рахунок того, що до складу ефірних масел входять біологічно активні компоненти». На цьому принципі засновано профілактичну дію ароматерапії.

Рослинні масла обов'язково повинні бути в раціоні

рослинне масло, вчені
Відповідно до думки вчених університету Міссурі, в раціон дорослої людини обов'язково повинні входити рослинні масла (у цьому плані різні чіпси, картопля або риба корисні, оскільки зазвичай готуються на олії). На основі 15 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 500 добровольців, учені з'ясували, що людині, щоб захистити серце, необхідно споживати до 4 столових ложок олії на день.

Автомобільна продукція міститиме соєве масло

моторне масло, шини, ресурси

У сучасному світі як ніколи важливо зберегти екологію. Тому першорядне завдання світових виробників автомобільних масел і шин - це скоротити використання непоновлюваних вуглеців і якомога сильніше знизити згубний вплив продукції на навколишнє середовище. Для цього необхідно, щоб у виробництві брали участь поновлювані ресурси, наприклад - компоненти рослинного походження.

Від сонця шкіру захистять косметичні масла

косметичне масло, захист, сонце

Літо в самому розпалі, а значить сонце особливо активно висушує і старить нашу шкіру. Захищати її потрібно за допомогою сонцезахисних кремів, але чи завжди це зручно? Мало хто постійно носить із собою крем, а у деяких може бути алергія на його інгредієнти. У такому випадку можна замінити його базовим косметичним маслом, яке містить аналогічні фільтри від агресивних сонячних променів.

Індійське масло гхі визнано небезпечним

вершкове масло, гхі, Індія
Індійське масло гхі визнано небезпечним. Про це свідчать останні лабораторні дослідження, які показали, що в дане масло додають тваринний жир. Таким чином, чистота топленого масла може бути гарантована тільки в тому випадку, якщо воно готується в домашніх умовах самостійно.

Лаванда у боротьбі з грибком

ефірні масла, лаванда, шкіра

Вчені-мікробіологи з Університету Коїмбра, який знаходиться в Португалії, довели, що ефірна лавандова олія здатна боротися з хронічними грибковими інфекціями, такими, як оніхомікоз - грибок нігтів. За їх словами, саме ефірне масло лаванди надає найпотужніший вплив на штами грибків, що виникають на шкірі і нігтях як дорослих, так і дітей. Це особливо актуально у світлі почастілих спалахів захворювання цими інфекціями.

Оливкове масло в ЄС подаватимуть у пластиковій тарі

рослинне масло, оливкове масло, ресторани

З 2014 року ресторани Європи зобов'язуються подавати оливкову олію виключно в пластиковій одноразовій тарі з відповідною етикеткою. Дане рішення Єврокомісії було викликано почастішанням випадків підробки оливкової олії, а також змішуванням дорогих сортів з більш дешевими.

Компанія Shell презентувала нове моторне масло

моторне масло, двигун, марка

Компанія Shell, провідний виробник моторних масел, днями представила нову лінію економічного моторного масла з підвищеними миючими властивостями. Новий продукт отримав назву ShellHelixUltraAJ 0W-20.

Від попередніх масел його в першу чергу відрізняє наявність активної миючої технології, яка захищає деталі двигуна від утворення шламу і грязьових відкладень в кілька разів краще звичайних моторних масел. Таким чином, з новим продуктом компанії Shell мотор прослужить довше, показуючи високі експлуатаційні характеристики і прийомистість.

Косметичні масла для волосся: користь, а не панацея

косметичне масло, волосся, користь

Косметичні засоби, що містять природні рослинні олії, давно стали модним трендом. Кожна поважаюча себе дівчина зобов'язана мати подібний засіб для волосся в своєму арсеналі. Але чи всім вони підходять? І як правильно ними користуватися?

Масло та інші молокомісткі продукти будуть заборонені?

вершкове масло, молокомісткі продукти
Продаж в Україні молочних сурогатів з вмістом рослинного жиру від 50% і вище буде заборонений. Про це заявили експерти науково-дослідного Центру незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ". Для виявлення подібної продукції буде проведена процедура маркування молокомістких продуктів.

Чудове масло примули вечірньої

косметичне масло, примула вечірня

Примула вечірня росте в багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії. З її насіння отримують масло примули. Ця рослина має й інші назви: ослинник або енотера.

Масло примули має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні багатьох захворювань. У даній статті мова піде про використання масла примули в косметології, і про позитивний його дії на шкіру обличчя.
 

Масло фенхеля для здоров'я

ефірні масла, фенхель, здоров'я

Фенхель - невеликий рід трав'янистих рослин (дворічних і багаторічних) з сімейства селерових. Цю рослину культивують з давніх часів як харчову та лікарську, завдяки безлічі корисних властивостей.
 

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Масло з рисових висівок

рослинне масло, рис, рисові висівки

Рисове масло є як дієтичним продуктом, так і косметичним засобом по догляду за шкірою і волоссям.
Виготовляють рисове масло з рисових висівок методом холодного пресування.

У рисових висівках міститься 10% білка, 80% тіаміну, 85% олії, 70% мінеральних речовин, 50% рибофлавіну і 65% ніацину цільного рисового зерна. Також до складу рисового масла входять ненасичені жирні кислоти, комплекс антиоксидантів, летіцин і вітаміни А, РР, Е і групи В.

Емульсол у будівництві

моторне масло, емульсол, будівництво

У наші дні на будівельних майданчиках можна побачити велику різноманітність сучасних матеріалів різних марок і властивостей.

При виконанні будівельних робіт, пов'язаних із залізобетонними виробами, сильно полегшити працю можуть різні будівельні матеріали Завдяки новим технологіям можна якісно і швидко виготовляти залізобетонні конструкції і щепоцементні плити.

Масло звіробою для шкіри і не тільки

косметичне масло, звіробій, шкіра

Масло звіробою видобувається з стебел звіробою, на яких є квіти, шляхом екстракції вуглекислим газом і масляної екстракції. Звіробій росте в багатьох країнах світу, має янтарно-жовті квітки і вважається бур'яном, який налічує більше 160 видів. Рослинна олія, про який йтиметься, отримують з звіробою звичайного.

Оригінальне бутербродне масло

вершкове масло, бутерброди, спеції

У будь-яких рецептах рекомендують заміняти маргарин вершковим маслом , так як в маргарині міститися шкідливі трансжири, які небажані в дитячому харчуванні.

Натуральні жири містять необхідні природні жиророзчинні вітаміни, недолік яких може привести до гіповітамінозу.

Масло намазують на хліб або роблять прикраси у вигляді різних кубиків, квітів і т.д. На 50 г хліба рекомендується брати 10-15 г масла (масляних сумішей).

Всесезонні автомобільні масла

моторне масло, всесезонне масло, в'язкість

У призначених для змащення деталей маслах використовують присадки (в'язкісні або загущуючі присадки) для того, щоб підвищити температуру і в'язкість.

Для підвищення в'язкості в наші дні в основному застосовують маслорозчинні полімери та сополімери.

Можливі дефекти вершкового масла та їх наслідки

вершкове масло, дефекти, наслідки
При неправильній обробці, незадовільних умовах зберігання або недоброякісності сировини в маслі можуть з'явитися різні дефекти.

Якщо корови їдять полин, дику цибулю, люцерну та інші їм подібні трави, то у масла може з'явитись гіркий смак. Гіркий смак також може з'являтися при розвитку в ньому мікрофлори і розкладанні білкових речовин, а в солоному маслі - якщо сіль для засолу з великим вмістом хлористих солей магнію.

Корисні властивості червоного пальмового масла

рослинне масло, пальмове масло, корисні властивості
Червоне пальмове масло є найбагатшим джерелом провітаміну А і вітаміну Е в світі. Це 100% натуральне харчове рослинне масло, яке не містить консервантів і холестерину. Дане масло є ідеальним продуктом для здорового харчування і його можна вживати в чистому вигляді в лікувально-профілактичних цілях. Корисні речовини зберігаються в олії при будь-якому приготуванні їжі, надаючи їй приємний вигляд і зберігаючи натуральний смак. В одній столовій ложці олії міститься добова доза вітамінів А і Е, необхідних дорослій людині. Рекомендується використовувати масло:

- Щоб нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту;
- Для профілактики серцево-судинних захворювань;
- Для попередження передчасного старіння;
- Для поліпшення стану шкіри і зору;
- Профілактика судинних ускладнень цукрового діабету;
- Попередження імунно-дефіцитних станів;
- При дефіциті вітамінів у вагітних та дітей .
- Для попередження наслідків екологічно несприятливої ​​обстановки .
 

Протипоказання: гострі стани (висока температура, болі в животі) і жовтяниця.
Способи застосування:

Дітям: у віці від 1-4 і до 12 років починати з ½ ч.л. , доводячи поступово до 1 ч.л. Додають у будь-які страви.

Літнім людям після 60 починати з ½ ч.л., доводячи до 1 ч.л. 3 рази на день під час їжі або натщесерце.

Людям з 12 до 60 років приймати по 1 ст.л. на день. Матері, які не годують дитину груддю, можуть давати малюкові по кілька крапель щодня (доводячи до ½ ч.л.), але тільки після консультації з педіатром.

Будь віковій групі при поганій переносимості масла натщесерце або при проблемах з печінкою, потрібно починати прийом масла з невеликих доз (доводячи до 1 ст. л . на день) під час їжі або після прийому їжі.

При прийомі масла намагайтеся не ковтати його відразу, щоб якомога краще змастити ясна, глотку , нижнє і верхнє піднебення. Також корисно змащувати маслом носові пазухи. Щоб досягти максимального лікувального ефекту, не бажано робити перерви в прийомі масла.
Кілька порад з використання масла:

1 . Масло відмінно відновлює слизову носоглотки. При хронічному нежиті можна прочистити ніс, змочивши ватний тампон в олії і вставивши на кілька хвилин в ніс. Процедура може повторюватися кілька разів на день, після чого слід закапати судинозвужувальні краплі. Другий спосіб: вранці, після сну, закапати по цілій піпетка масла в кожну ніздрю. Дану процедуру корисно робити і людям, що втрачають гостроту зору або працюють за комп'ютером .
2 . Масло сприяє травленню і покращує функцію жовчного міхура. Не рекомендується пити масло натщесерце при холециститах, дискінезіях, жовчнокам'яній хворобі.
3 . При запорах приймати по 1 ст.л. масла разом з кашею або салатом. При гарній переносимості можна приймати і натщесерце (по 1 ч.л. , збільшуючи до 1 ст.л.)
4 . При перенесений гепатит вводити масло поступово, починаючи з ½ ч.л.
5 . При хронічному панкреатиті додавайте по 1 ч.л. масла в їжу 3 рази на день.
Також масло можна застосовувати і зовнішньо.

При проблемах з прямою кишкою, запорах, геморої використовують мікроклізми і тампони. При ерозії шийки матки рекомендується використовувати вагінально тампони з маслом. При лікуванні пародонти масло накладається на ясна (змочений ватка або марля) або тримається в роті. При сухих очах накладаються косметичні серветки з маслом (тримати до 30 хвилин). При опіках постраждала область змащується маслом. Обробляються маслом хворі області тіла і при пітнику і попрілості.

Масло потрібно зберігати при кімнатній температурі в сухому і темному місці. Якщо температура нижче 18 градусів, то масло загусне без втрати своїх властивостей.

 
© 2012 maslo.ua
створення: wstudio
RSS-матеріал Телефони:   067 857 0000