Гравці на ринку моторного масла. Частина 3

Polo

Ця компанія на українському ринку моторних масел заявляє, що практично не бачить для себе гідних конкурентів.

Масло даного бренду є продукцією компанії Lubricating Specialties Company (США) і веде свою історію з 1928 року. Завдяки сучасним технологіям, компанія змогла стати не тільки однією з провідних на ринку, а й основним постачальником мастильних матеріалів для Військово-промислового комплексу США і NASA. З 2004 року її продукцію можна знайти в Україні. Почавши просування з преміум-сегменту, Polo поступово розширювала асортиментний ряд, роблячи продукцію доступною більшості автолюбителів. Масла Polo мають подовжений інтервал заміни - до 30 тис. км. Всі масла Polo виробляються виключно на заводах LSC в Каліфорнії.

Масла Polo є синтетичними і гідрокрекінговими і мають у своєму складі спеціальні присадки, що робить їх в'язкими і забезпечує мінімальної сульфатної зольністю. Це особливо актуально при згорянні вітчизняного палива. Масла Polo мають сертифікати відповідності API, ACEA, MIL і рекомендовано до використання у двигунах BMW, Chrysler, Ford, Jaguar і інших.

Q8


Одним з найстаріших брендів моторних масел, які з'явилися в Україні, є Q8. Свою історію масло початок у кувейтської компанії «Кувейт Петролеум Інтернешнл Лубрикантс» - найбільшому гравцеві міжнародного нафтового ринку. Завдяки унікальному складу, кувейтська нафта є кращим сировиною для виготовлення моторних масел.

Масло Q8Oils, яке можна знайти в Україні, виробляють на заводах у західній частині Європи - Бельгії, Італії, Швеції та інших. Його отримують шляхом глибокого каталітичного гідрокрекінгу, що робить базове масло високотехнологічним і якісним. Це підтверджують сертифікати QS 9000, ISO 9001 та 9002. У свою чергу про безпеку моторних масел Q8Oils говорять сертифікати ISO 14001, OHSAS 18001.

У лінійці даного бренду моторних масел знаходиться більше 1000 видів продукції - моторні масла для легкових, вантажних автомобілів, гідравлічні та трансмісійні масла, масла для скутерів і мотоциклів і багато іншого. До використання в своїх автомобілях масла Q8Oils допускають компанії Audi, BMW, Citroеn, Mercedes-Benz і інші.