Емульсол у будівництві

У наші дні на будівельних майданчиках можна побачити велику різноманітність сучасних матеріалів різних марок і властивостей.

При виконанні будівельних робіт, пов'язаних із залізобетонними виробами, сильно полегшити працю можуть різні будівельні матеріали Завдяки новим технологіям можна якісно і швидко виготовляти залізобетонні конструкції і щепоцементні плити.

Наприклад, при виготовленні будь-яких залізобетонних виробів важливу роль відіграє мастило для форм і опалубки, що відноситься до водоемульсійного типу. Завдяки йому можна отримувати вироби ідеальної форми, без подряпин, зколів і нерівностей. При забезпеченні якості будівельних робіт дуже важливу роль грає якість використовуваних виробів і виконання робіт, які гарантують безпеку, довговічність і комфорт при експлуатації споруд і будівель. Від цих факторів залежить багато чого, і нехтувати ними не варто. Емульсол є сучасним мастилом, яке виготовляється на базі веретенного масла з додаванням емульгаторів. Невисока вартість і висока практична цінність - ось основні його характеристики. Дана змазка дозволяє значно зменшити витрати на будівельні роботи.

Саме тому застосування емульсолів не тільки полегшує саму роботу, а й економить гроші. За рахунок нього вироби стають більш надійними і якісними, поліпшується продуктивність і ефективність процесів. Застосовуючи дане мастило для опалубки можна отримати якісні вироби з бетону і надійну конструкцію.

На поверхню форми або опалубки змазка наноситься тонким шаром, так, щоб було достатньо для зменшення зчеплення між металевою основою і бетоном. Витрата мастила незначна, але його застосування дуже сильно полегшує роботу. Емульсол незамінний при технологічних процесах виготовлення залізобетонних виробів різного призначення.

Також емульсол виконує ряд додаткових корисних функцій. Мастило для опалубки добре захищає каркас опалубки або металеві форми від корозії, дозволяючи тривалий час використовувати одну й ту ж форму. Також важливою якістю цього складу є охолоджуючий ефект, завдяки якому можна використати змащення для охолодження двигунів при роботі з верстатами.

При використанні емульсолів поверхня виробів виходить гладкою, не залишається ніяких слідів мастила. Не потрібно проводити додаткових обробок, що дуже економить матеріали і робочий час.