Ефірні масла проти старіння

Молодість скороминуща і цілком зрозуміло, що більшість жінок (і чоловіків) хотіли б продовжити її якомога довше. Але для цього необов'язково використовувати дорогі креми або лягати на підтяжку шкіри, досить вчасно ввести в свій денний розпорядок використання ефірних масел.

Такі масла, як неролі, лаванда і пачулі забезпечують збільшення швидкості оновлення клітин, які в звичайному стані оновлюються в термін до кількох місяців. Регенерацію підшкірних клітин також виконує масло ветиверії, а масло жожоба дозволяє позбутися від сіточки капілярів на щоках.

Побалувати схильну до подразнень шкіру можна за допомогою суміші з масла троянди і неролі, додавши їх до повсякденних лосьйонів і кремів.

Для догляду за нормальною шкірою краще всього використовувати масла жасмину, лаванди, апельсина, іланг-ілангу, герані та інших, а також всілякі суміші з них. Наприклад: змішати 3 краплі апельсина, 2 краплі олії неролі, 1 краплю іланг-ілангу, 5 крапель лаванди і стільки ж - герані.

Жирну шкіру потрібно не забувати протирати сумішами з камфори, лимонної трави, чебрецю, розмарину, вербени і бергамоту. Для цього можна використовувати такі набори: 5 крапель лаванди, стільки ж - розмарину і лимонної трави, 2 краплі чебрецю і 2 краплі мирта.

Сухій шкірі підійдуть наступні ефірні олії: ромашка, рожеве дерево, бензойна масло, іланг-іланг та інші. Також можна приготувати одну із сумішей цих олій: масло ромашки - 5 крапель, 2 краплі олії іланг-ілангу, 2 краплі олії неролі і 3 - лаванди.

Чутливій шкірі сподобаються ефірні олії меліси, сандалового дерева, розмарину і ромашки, деревію. З можливих комбінацій: 5 крапель олії сандалового дерева, стільки ж - ромашки і лаванди, додати 2 краплі олії ісопу.

Протизморшкову дію здійснюють суміші наступних олій: 5 крапель олії сандалового дерева, стільки ж - ладану, змішати з 3 краплями олії іланг-ілангу, 3 краплями бензойного і 3 краплями олії ветиверії. Крім цього, рекомендується також використовувати креми і масла для особи, у складі яких є масла ладану, мірри, неролі і морквяних насіння. За основу до них можна прийняти кукурудзу, жожоба або солодкий мигдаль.

Також можна приготувати нічний крем для старіючої шкіри з 30 мл мигдалевого масла, 3 краплями олії ветиверії, 3 краплями пачулі, стількома ж - гіркого апельсина і 1 краплею олії неролі.