Абрикосове масло поспішає на допомогу шкірі

Одним з найбільш вітамінних косметичних маслі є абрикосове. Екологічно чисте абрикосове масло отримують з кісточок цього фрукта в результаті холодного пресування. Це дозволяє зберегти корисні компоненти в натуральному вигляді.

До таких компонентів належать жирні кислоти, зокрема, поліненасичені, які дарують шкірі здоров'я і молодість, а також вітаміни А, В, С і F. Саме останнього вітаміну в абрикосовому маслі найбільше - він відповідає за регенерацію клітин шкіри, запобігає старінню і в'янення, вирішує проблему розширених пор і вугрової висипки.

Кращий спосіб дати шкірі необхідне живлення і зволоження - використовувати абрикосове масло. Воно за лічені хвилини прибирає лущення та омертвілі клітини шкіри, відновлює верхній шар дерми. Підвищений синтез колагену і еластину - теж заслуга абрикосового масла. Воно оживляє і тонізує шкіру, розгладжує дрібні зморшки і запобігає появі глибоких. Завдяки своїм унікальним властивостям, дане масло підходить також для чутливої ​​шкіри, схильної до запалень. Таким чином, його можна застосовувати навіть до дітей.

Саме по собі абрикосове масло рідке, але в'язке, без яскраво вираженого аромату і жирних слідів на шкірі. Застосовувати його можна як у чистому вигляді, так і змішуючи з іншими рослинними і ефірними маслами. Його можна використовувати замість нічного крему чи гелю для повік.

Злегка підігріте абрикосове масло відмінно замінює очищуючий тонік і служить хорошою жирної основою для домашніх кремів і масок. У чистому вигляді як маску масло наносять і тримають до півгодини. Повторюючи таку маску двічі на тиждень можна добитися м'якості і ніжності шкіри, а також повернути їй здоровий колір і прибрати перші ознаки старіння.